Cennik

Oferta

Kontakt

Podologia w praktyce

Cena: od 1500 zł

Instruktor: Agata Jażdżyk
Czas trwania: 1-5 dni
Kontakt: +48 784 145 577
Zadatek: 400,00 zł (zadatek jest bezzwrotny)
Nr. konta do wpłaty zadatku: 46 1140 2004 0000 3102 8091 8082

tło
Szkolenie w Łódzkim Centrum Podologicznym

Program szkolenia z praktycznej podologii:

Samodzielna praca w gabinecie wydaje Ci się trudna? Chcesz zdobyć więcej praktyki i doświadczenia? Na czym polega podologia w praktyce?

To szkolenie przeznaczone dla osób zajmujących się już wykonywaniem zabiegów podologicznych, które chcą zdobyć doświadczenie w pracy z klientami oraz chcą nauczyć się jak właściwie dobierać terapię i pielęgnację.

Aby móc uczestniczyć w szkoleniu „Podologia w praktyce” musisz posiadać podstawową wiedzę podologiczna (potwierdzoną odpowiednimi certyfikatami od znanych na rynku specjalistów). Zajęcia to 100% praktyki, którą Ty wykonujesz pod nadzorem instruktora w Łódzkim Centrum

Czego nauczysz się na szkoleniu?

Wszystkiego na czym Ci najbardziej zależy.

To Ty decydujesz w jakiej dziedzinie podologii mamy Ci pomóc stać się ekspertem. Przed przystąpieniem do szkolenia :Podologia w praktyce” nasz instruktor przeprowadzi z Tobą wywiad aby sprawdzić na czym naprawdę Ci zależy. Jeśli natomiast, jest jakaś dziedzina podologii (klamry, rekonstrukcja, brodawki wirusowe, zmiany chorobowe na paznokciach, wkręcające i wrastające paznokcia, odciążenia itp.) w której nie czujesz się pewnie to nasi instruktorzy postarają się rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości. Dodatkowo zadbamy o odpowiedni dobór pacjentów z problemami podologicznymi.

Czas trwania i cena:

Ogranizacja kursu:

Szkolenie odbywa się w godzinach 9-16.

Na naszych szkoleniach zapewniamy modeli do wykonywanych zabiegów. Jeśli jednak masz osobę, którą chcesz ze sobą zabrać w roli modela poinformuj nas o tym wcześniej.

Zapewniamy profesjonalne materiały szkoleniowe, przerwę kawową, certyfikat.

Na szkolenie należy zabrać odzież ochronną oraz obuwie.

Zobacz zdjecia z kursu

Usługa rekonstrukcji płytki paznokciowej
Usługa usuwania brodawek wirusowych w Łódzkim Centrum Podologicznym
Usługa usuwania odcisków