Cennik

Oferta

Kontakt

Poznaj ofertę naszych szkoleń podologicznych

Szkolenia w Łódzkim Centrum Podologicznym prowadzone są dla wszystkich, którzy mają ochotę nauczyć się czegoś nowego oraz chcą pogłębić zdobytą już wcześniej wiedzę. Naszym kursantom dostarczamy wszystkie niezbędne materiały oraz wiedzę na temat omawianych tematów. Oferta szkoleniowa Łódzkiego Centrum Podologicznego skierowana jest zarówno do początkujących jak i zaawansowanych podologów. Jeśli zainteresował Cię kurs lub masz do naszych specjalistów jakieś pytania - zapraszamy do kontaktu.

tło
Szkolenie w Łódzkim Centrum Podologicznym

Najbliższe szkolenie

Profesjonalne, indywidualne i praktyczne szkolenia podologiczne!

Rola podologa
w zabiegach podochirurgicznych

Data szkolenia:

17.04.2024

Czas trwania:

6 godzin

Cena:

999 zł

Inne szkolenia podologiczne w Łodzi

Aplikacja klamry
Frasera

1500 zł

Aplikacja klamry jednoczęściowej tytanowej

1500 zł

Aplikacja klamry w kształcie litery M

1500 zł

Elektrokoagulacja brodawek wirusowych i inne metody

1500 zł

Podstawowy kurs
podologiczny

6000 zł

Podstawowy zabieg podologiczny

1500 zł

Odciążenia w podologii

2000 zł

Podologia w pigułce

4000 zł

Podologia w praktyce

1500 zł

Praca dłutem
i skalpelem

1500 zł

Rekonstrukcja i pielęgnacja paznokci

1500 zł

Zmiany chorobowe na paznokciach - postępowanie

1700 zł

tło
mgr kosmetologii, podolog Agata Jażdżyk

Agata Jażdżyk

mgr kosmetologii, specjalista podolog

Absolwentka kierunku Kosmetologia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi oraz studiów podyplomowych z zakresu podologii w Wyższej Szkole Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Aktualnie w trakcie studiów na kierunku Pielęgniarstwo w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy. Posiada wykształcenie pedagogiczne, dające uprawnienia do prowadzenia zajęć dydaktycznych z młodzieżą i osobami dorosłymi. Agata Jażdżyk jest autorką licznych publikacji o tematyce podologicznej w czasopismach branżowych. Praca z ludźmi oraz przynoszenie ulgi w cierpieniu sprawia jej ogromną satysfakcję. Specjalizuje się w skomplikowanych terapiach wrastających paznokci oraz w skutecznym usuwaniu brodawek wirusowych. Prywatnie mama Julka i miłośniczka zwierząt - szczególnie psów. Właścicielka dwóch psów rasy West Highland White Terrier.   

Śmiało, można napisać, że stopy to Jej pasja!   Doświadczenie zdobyte pod czas długoletniej pracy w szkołach ułatwia Agacie Jażdżyk przekazywanie zdobytej wiedzy. Podolog Agata dzieli się swoją wiedzą zawsze w jasny i zrozumiały sposób. Chęć zdobywania wiedzy i uczestnictwo w licznych kursach i konferencjach naukowych sprawia, że w sposób ciągły podnosi swoje kwalifikacje zawodowe i umiejętności. 

Dzięki czynnej pracy zawodowej przekazywana przez Agatę Jażdżyk wiedza jest połączeniem teorii z ogromną dawką wiedzy praktycznej, która jest najbardziej ceniona w zawodzie podologa.   

Agata Jażdżyk prowadzi kursy podologiczne indywidualne lub w małych (kameralnych) grupach co daje możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w miłej atmosferze. Co więcej, każda osoba po ukończeniu szkolenia organizowanego w Łódzkim Centrum Podologicznym przez Agatę Jażdżyk otrzymuje możliwość stałego kontaktu ze szkoleniowcem. To z kolei daje poczucie bezpieczeństwa przy wdrażaniu nowych procedur zabiegowych w profesjonalnym gabinecie podologicznym.    

Centrum Szkoleniowe prowadzone przez specjalistę podologa Agatę Jażdżyk to instytucja szkoleniowa posiadająca wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS). Placówka przeszła również pomyślnie proces Certyfikacji ISO-9001: Prowadzenie szkoleń z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej i upiększającej oraz podologii. Zdobyty certyfikat gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług. Dodatkowe potwierdzenie stanowią liczne referencje udzielone naszemu Centrum przez osoby uczestniczące w szkoleniach.   

  Możemy również pochwalić się wpisem do Bazy Usług Rozwojowych – BUR. W związku z powyższym prowadzone przez nas szkolenia mogą być dofinansowane (finasowane nawet w 100%) z Krajowego Funduszu Szkoleniowego - KFS.    

Program szkoleniowy Centrum tworzonego przez specjalistę podologa Agatę Jażdżyk jest jej programem autorskim. Jest on zgodny z wytycznymi Ministerstwa Edukacji i Nauki. Po ukończeniu szkolenia kursanci mogą liczyć na uzyskanie certyfikatu w języku polskim, jak i angielskim.

Opinie dotyczące szkoleń

Co piszą o nas nasi Kursanci?

Pytania dotyczące kursu

Szkolenia realizowane są dla wszystkich, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności w zakresie podologii. Prowadzimy kursy zarówno dla osób rozpoczynających swoją podologiczną przygodę jak i dla profesjonalistów chcących się rozwijać i pogłębiać swoją podo wiedzę.

W Łódzkim Centrum Podologicznym skupiamy się na prowadzeniu szkoleń indywidualnych. Dla osób zainteresowanych oferujemy również szkolenia w małych grupach. Maksymalna liczba osób w jednej grupie szkoleniowej to 3.
Szkolenia odbywają się w Łódzkim Centrum Podologicznym zlokalizowanym na ul. Pomorskiej 115 lok. 2U w Łodzi.
Tak, przy Łódzkim Centrum Podologicznym można swobodnie zaparkować auto na darmowym parkingu zlokalizowanym wzdłuż ulicy Pomorskiej. Dodatkowo kursanci Łódzkiego Centrum Podologicznego mogą zostawić auto na parkingu mieszczącym się za budynkiem w którym zlokalizowana jest nasza firma.
Na szkolenie należy zabrać ubranie na zmianę (fartuch) oraz obuwie.
Na szkoleniach organizowanych przez Łódzkie Centrum Podologiczne kursanci mają zapewniony słodki poczęstunek oraz ciepłe napoje.
Tak, po szkoleniu kursant otrzymuje dokument potwierdzający nabyte umiejętności. Istnieje możliwość wystawianie certyfikatu w języku angielskim.
Tak. W Łódzkim Centrum Podologicznym posiadamy w pełni wyposażoną profesjonalną salę szkoleniową. W trakcie szkolenia zapewniamy możliwość korzystania z najwyższej jakości sprzętu podologicznego oraz profesjonalnych narzędzi i kosmetyków podologicznych uznanych firm.
Tak. Łódzkim Centrum Podologiczne ściśle współpracuje z profesjonalnym sklepem podologicznym Podoexpert, który zlokalizowany jest w tym samym budynku. Kursanci biorący udział w szkoleniach podologicznych w dniu szkolenia mogą otrzymać rabat na dokonywane zakupy.
Tak. W trakcie trwania szkolenia w Łódzkim Centrum Podologicznym, kursanci wykonują zabiegi na modelach, których zapewnia organizator szkolenia. Po wcześniejszym ustaleniu z instruktorem dajemy możliwość przyjścia na szkolenie z własnym modelem czy modelami.
Płatność za szkolenie następuje zawsze przed jego rozpoczęciem. Zapłaty za szkolenie można dokonać gotówką, kartą płatniczą lub przelewem na rachunek bankowy (konieczność okazania potwierdzenia wpłaty przed rozpoczęciem szkolenia).
Miejsce na szkolenie można zarezerwować poprzez kontakt telefoniczny (tel.: +48 784 145 577) lub mailowy (gabinet@lcplodz.pl). Rezerwacja miejsca na szkolenie następuje po zaksięgowaniu na rachunku bankowym wskazanej przez organizatora kwoty zadatku.
Termin szkolenia należy umówić indywidualnie poprzez kontakt telefoniczny tel.: +48 784 145 577 lub mailowy, pisząc wiadomość na adres: gabinet@lcplodz.pl.
W przypadku gdy kursant bez podania przyczyny nie zgłosi się na szkolenie – wpłacony zadatek przepada.
Tak. Istnieje możliwość zmiany terminu szkolenia pod warunkiem poinformowania szkoleniowca nie później niż na 48h przed rozpoczęciem szkolenia. Zmiana terminu kursu jest możliwa wyłącznie w przypadku nagłej sytuacji losowej lub zdrowotnej – po uzgodnieniu z instruktorem.